webjiri2

Jiří Filip

Jirkovou doménou je komunikace, prezentace, moderování, kterému se věnuje přes 20 let. Jeho velkou vášní je dívat se na svět s nadšením, odhodláním a to je pohonem, který dává do všech svých akcí, které vede. Setkat jste se s ním mohli při moderování pořadu Dobré ráno s jedničkou v České televizi, rádio Kiss Hády, rádio Free, Brněnská 1, LIVE TV a na různých projektech a benefičních galavečerech.
Je přesvědčen o tom, že na to aby člověk psal, tvořil, prezentoval své myšlenky, firmu, nápady, inovace, produkty, nepotřebujete ani tak kvanta studia jako spíše schopnost věřit sám s sebe a v to, že jeho práce dává smysl.

pavla_horakova_edited (1) (1)

Mgr. Pavla Horáková (kouč, lektor, mentor)

Pavla Horáková jako koučka probouzí u svých klientů jejich vlastní potenciál, odbourává překážky, posiluje osobní růst a pomáhá jim tak na cestě za jejich cíli. Věnuje se pracovní psychologii, leadershipu, rozvoji (klíčových) zaměstnanců, efektivnímu způsobu výběrových řízení a personálních procesů. Své zkušenosti těží z praxe ve veřejné sféře, ale i z korporátního prostředí. Je to bojovnice srdcem i duší, která věří, že i cesta je cíl.

ivona-kolinska

Bc. Ivona Ester Kolínská (kouč, lektor, mentor, facilitátor)

Ivona je nadšenec zážitkového vzdělávání, její vzdělávací programy jsou hravé a interaktivní. Svou roli lektora a kouče vnímá jako pomocníka, který klienty provází jejich vlastním procesem rozvoje a učení. Zaměřuje se na práci s klienty podle jejich specifikace cíle a potřeb. Orientuje se na vypořádání se s výzvami, pracovními zlomy i na porozumění jim v novém světle. Vede je k převzetí iniciativy, zodpovědnosti a tvořivosti.

Leinweberova

Mgr. Ludmila Leinweberová (majitelka společnosti Active Brain, lektor, mentor)

Ludmila je koučka, certifikovaná trenérka paměti a kognitivních funkcí a neuroterapeutka. Jejím expertním oborem je diagnostika mozku a komplexní rozvoj mozkového potenciálu. Je ředitelkou firmy Active Brain s.r.o., zakladatelkou Institutu praktické pedagogiky a autorkou metody S.T.E.P, která rozvíjí lidskou pozornost zcela novým, inovativním způsobem. Je autorkou knihy Dyslektický mozek, její práce jsou součástí dokumentu České televize Dávej pozor, který získal řadu ocenění za odborný přínos a popularizaci vědy.

Její motto: Vaše hlava je klíč k Vašemu štěstí.

natasa

Mgr. Nataša Michalová Ph.D. (kouč, terapeut, lektor, mentor, facilitátor)

Když se zdá, že nic nefunguje Nataša zpřístupňuje nalézání možností. Na cestě rozvoje provází klienty, když chtějí posílit pružné myšlení, rozvinout silné stránky své osobnosti, praktikovat v profesi činorodost i aktivně zvládat zátěž. Podporuje klienty k respektu k sobě i druhým při rozhodování a jednání. Koučinku i lektorování se věnuje přes 20 let a jejím životním mottem je: „Snadněji žít“.

sona-nedomova

Mgr. Soňa Nedomová (majitelka společnosti Thomas International CZ Česká a Slovenská republika, lektor, kouč, HR poradce)

Soňa má více než 26 let praxe a zkušeností v rozvoji jednotlivců a týmů. Ve společnosti Thomas International CZ působí od samého začátku založení společností a měla tak možnost seznamovat přední české instituce a společnosti s Thomas produkty a službami a sledovat jejich vzrůstající oblibu.

Po 13 letech odešla na „volnou nohu“ a působila v pozici interim HR a lektor v různých firmách a organizacích, kde ovšem stále pracovala s hodnocením Thomas International. V roce 2018 se ujala příležitosti převzít obchodní zastoupení společnosti Thomas International CZ pro Českou a Slovenskou republiku a tak neváhala a vrátila se coby majitelka. Na své profesní cestě je tak podporou v oblasti psychodiagnostiky, osobního i profesního rozvoje firemních zákazníků

petr-volf

Ing. Petr Volf (lektor, mentor, facilitátor)

Petr více jak 20 let pracuje v IT oblasti v nadnárodních korporátních společnostech. Úspěšně vede globální tým cca 50 lidí a jeho denním chlebem je řešit náročné komunikační situace. Věří, že život je změna, že umění přijímat změny a život takový jaký je, je největším mistrovstvím a že život má smysl a tedy i naše práce by ho měla mít.